Anasayfa » Mobilet'le Dada Salon'da Yerin Hazır

Mobilet'le Dada Salon'da Yerin Hazır

Bilet alma deneyimini, öncesini ve sonrasını yeniden tanımlayan sosyal keşif ve planlama platformu Mobilet, mayıs ayı boyunca Dada Salon etkinliklerine çağırıyor.

mobiletle-dada-salonda-yerin-hazir.jpg

Bilet alma deneyimini, öncesini ve sonrasını yeniden tanımlayan sosyal keşif ve planlama platformu Mobilet, mayıs ayı boyunca Dada Salon etkinliklerine çağırıyor. Okan Bayülgen’in İstanbul’a kazandırdığı sıra dışı gösteri mekânı Dada Salon’da gerçekleşecek etkinliklerden bazıları şöyle;

Büyük ilgiyle takip edilen Tutkum Boğuşmak Show, 2 ve 7 Mayıs’ta herkesi kahkaha tufanına davet ediyor. İlişkiler hakkında her hafta başka konuların tartışıldığı şovun 3 farklı kategorideki biletlerine Mobilet üzerinden ulaşılabiliyor. 
 
İnteraktif polisiye oyunları ile tanınan Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nın “Şirket” 4 Mayıs’ta Dada Salon’da. Selin Atasoy’un yazdığı, Okan Bayülgen’in yönettiği 18 farklı finali olan interaktif polisiye oyun Şirket’te, seyirci bir anda kendisini etrafında gelişen olayların içinde buluyor. Büyük bir holdingin 50. yıl kutlama yemeğinde konuklar, yanı başlarında işlenen bir cinayete tanık olduktan sonra gece boyunca “Kim kimi kandırıyor?”, “Kim kiminle birlikte?”, “Peki katil kim?” sorularına yanıtlar arıyorlar.  

 Şarkılı, sözlü, gülmeli, eğlenmeli, karşılaştırmalı, sorgulamalı bir saçmalıklar çağı tarihinden geçmek için şehrin en sıra dışı gösterisine davetlisiniz. Serhat Kılıç ile Müzikoman 5 Mayıs akşamı Dada Salon’da olacak.  Türkiye’nin en güçlü seslerinden Nükhet Duru, muhteşem performansıyla 6 Mayıs akşamı Dada Salon’da müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşatacak.  Türkiye’nin ilk trans oyuncusu, sahne sanatçısı ve insan hakları aktivisti Ayta Sözeri, 10 Mayıs akşamı unutulmayacak bir performansla Dada Salon Kabarette’e konuk oluyor.  Pop müziğin sevilen isimlerinden Emre Altuğ, Emre Altuğ ile Her Daim konseriyle 12 Mayıs’ta müzikseverlerle buluşacak. Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nın son oyunu Sette Cinayet, 13 ve 25 Mayıs’ta seyircilerle buluşuyor. 

Bir film setinde geçen hikâyede, ülkenin en önemli 3 kadın oyuncusu ile çekilen iddialı bir müzikalin, şehir dışındaki devasa setinde, çekimlerin son iki gününde, başrol oyuncularından biri aniden hayatını kaybeder. Büyük bir panik yaşayan set ekibi, çekimlerin muhakkak bitirilmesi gerektiğini söyleyen prodüktörün zoru ile yeraltı dünyasının en önemli temizlikçisini yardıma çağırır. 

  HAYKONFED Başkanı Özkan'dan İzmir'de Köpeğe İstismar Paylaşımı

Şimdi sıra, katili bulmaya, cinayeti temizlemeye ve çekimlerin tamamlanmasını sağlamaya gelmiştir. Kendine özgü sesi ve güçlü yorumuyla müzikal kariyerinde emin adımlarla ilerleyen, sahnelerin sevilen ismi Ayla Balyemez, “Karışık Kaset” konseriyle 20 Mayıs akşamı, müzikseverlerin kulağının pasını silmeye geliyor.  Gece hayatının ve sahnelerin en sevilen isimlerinden Utku Uysal, 26 Mayıs akşamı Dada Salon’da sevenleriyle bir araya gelecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı