Anasayfa » Piyanist Gülsin Onay Lösemili Çocuklar için “Birlikte iyileşeceğiz” Dedi.

Piyanist Gülsin Onay Lösemili Çocuklar için “Birlikte iyileşeceğiz” Dedi.

LÖSEV (Lösemili Çocuklar Vakfı), 25. kuruluş yılında düzenlediği özel bir konserde, ünlü piyanist Gülsin Onay’ı ağırladı. Konserin amacı, lösemili çocuklara umut olmak ve onların seslerine kulak vermekti.

Gülsin Onay, konserde Mozart, Chopin, Beethoven gibi ünlü bestecilerin eserlerini çaldı. Konserde ayrıca LÖSEV’in çalışmaları hakkında bilgi verildi ve vakfa destek olmak isteyenlerin nasıl yardım edebilecekleri anlatıldı.

Konserin sonunda Gülsin Onay, lösemili çocuklara umut vermek ve onları cesaretlendirmek için bir konuşma yaptı. Konuşmasında, “Sizler, hayata karşı mücadele eden küçük kahramanlarsınız. Ümit etmekten asla vazgeçmeyin. Hepinize sevgilerimi gönderiyorum” dedi.

LÖSEV’in kurucusu ve başkanı Dr. Üstün Ezer de konserde yaptığı konuşmada, vakfın bugüne kadar lösemili çocuklar ve aileleri için yaptığı çalışmaları anlattı. Ezer, LÖSEV’in kurulduğu günden bu yana binlerce lösemili çocuğa ve ailelerine destek sağladığını söyledi ve vakfa katkıda bulunmak isteyen herkesi destek olmaya çağırdı.

Konser, LÖSEV’in 25 yıllık mücadelesine dikkat çekerek, lösemili çocuklar ve aileleri için umut dolu bir geceye dönüştü.

Konser, 25. kuruluş yılını kutlayan LÖSEV’in çalışmalarına dikkat çekmek için düzenlenmiş önemli bir etkinlikti. Vakfın amacı, lösemili çocuklar ve ailelerine destek olmak, onların yaşam kalitesini artırmak, tedavi sürecinde yanlarında olmak ve umut vermektir.

Gülsin Onay gibi ünlü bir sanatçının katılımıyla gerçekleşen konserde, lösemili çocuklara ve ailelerine umut verildi ve onlara destek olmak isteyenlerin bilgilendirilmesi sağlandı. Konserin geliri de LÖSEV’in çalışmalarına katkıda bulunmak için kullanılacak.

LÖSEV, bugüne kadar birçok başarılı projeye imza attı ve binlerce lösemili çocuk ve ailenin hayatını kolaylaştırdı. Vakıf, lösemili çocukların tedavi sürecinde ihtiyaç duydukları tıbbi ve psikolojik desteği sağlamak, eğitimlerine devam etmelerine yardımcı olmak, ailelerine maddi ve manevi destek sunmak gibi alanlarda faaliyet gösteriyor.

  Eğitim-Bir-Sen, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Yeni Müfredatına Kırık Not Verdi!

Sonuç olarak, LÖSEV’in düzenlediği bu özel konser, lösemili çocuklar ve ailelerine umut vermenin yanı sıra, vakfa destek olmak isteyenlere de bir fırsat sağladı. LÖSEV’in 25 yıl boyunca gösterdiği çaba ve başarılar, lösemili çocukların hayatını kolaylaştırmak için yapılan çalışmaların önemini bir kez daha ortaya koydu.